Batman iş ilanları

Backoffice Teknik Destek Uzmanı

Tempo Çağrı Merkezi

Müşterilerimizin yaşadıkları problemleri sistemler aracılığı ile doğru tespit edip kurallar doğrultusunda analizler gerçekleştirmek Müşteri taleplerine ve beklentilerine uygun çözümler bulmak Gerekli ..

Batman

Karşılama Hostesi

Innovation Entertainment

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda Görev Almak Üzere; Hostes Ol..

Batman | Batman Merkez

Full Time Satış Danışmanı Batman Flo

Flo Mağazacılık

BATMAN Flo mağazamızda görevlendirmek üzere "FULL TİME SATIŞ DANIŞMANI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müş..

Batman

Batman Kasa Personeli Flo

Flo Mağazacılık

BATMAN FLO için yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere "KASA PERSONELİ" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine ..

Batman

Mağaza Müdürü Batman Park AVM

Watsons

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.000 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 pe..

Batman

Madame Coco Mağaza Müdürü Batman

Madame Coco

Perakende Sektöründe yurt içinde 247, yurt dışında 43 mağazasıyla Türkiye’nin en başarılı “Ev Tekstili & Dekorasyon Ürünleri” markası olan ve dünya markası olma yolunda yurt dışında büyüyen Madame Coc..

Batman

Gıda Mühendisi

Yemekhane Yiyecek ve İçecek

Batman'da bulunan işletmemizde görevlendirilmek üzere gıda mühendisi arayışımız vardır. ISO 9001 ve ISO 22000 kalite sistemlerine uygun kayıt tutabilecek, Gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hakim..

Batman

Mağaza Depo Personeli Batman Flo

Flo Mağazacılık

BATMAN Flo mağazamızda görevlendirmek üzere Depo Personeli aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniye..

Batman

Part Time Satış Danışmanı Batman Flo

Flo Mağazacılık

BATMAN Flo mağazamızda görevlendirmek üzere PART TİME SATIŞ DANIŞMANI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşt..

Batman

Pompacı (ön Saha Satış Görevlisi)

Reformoil Enerji Petrol Ve Petrol Ürün.

Batman şehir merkezinde faaliyette olan akaryakıt istasyonumuzda çalıştırılmak üzere ön saha satış görevlisi(POMPACI) ) alınacaktır...

Batman | Batman Merkez

Gratis Mağaza Müdürü - Batman

GRATİS

..

Batman

Gratis Mağaza Müdürü Batman

Gratis

“Gratis İç Ve Dış Ticaret A.Ş. 2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 650’nin üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mo..

Batman

Satış Danışmanı Batman Park AVM

Watsons

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.000 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 pe..

Batman

Segem Sertifikalı Bankacılık Müşteri Temsilcisi

Tempo Çağrı Merkezi

Kurumsal müşterimiz olan Türkiye’nin en büyük bankalarından birine ait kampanya, ürün ve hizmetler ile ilgili satış hedefleri doğrultusunda, ürünlerin telefonla satışını gerçekleştirmek. Batman lokasy..

Batman

Dönemsel Full Time Satış Danışmanı Batman

Team Fores HR

Optik alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için Ülkemizin en modern optik mağazalarında gerçekleştirilen projemizde geçici süre ile BatmanPark AVM'de haftada 6 gün Full Time çalışma düzenin..

Batman

Batman Mağaza Müdürü

Flo Mağazacılık

FLO Mağazacılık standartlarını en iyi ben sağlarım, müşteri memnuniyeti benim için birinci sırada diyorsan, ben değil bize inanıyorsan aradığımız Mağaza Müdürü sen olabilirsin. Senden neler yapmanı be..

Batman

Satış Danışmanı (Batman Park AVM)

Çift Geyik Karaca

Moda perakendesi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Batman Park AVM'de yer alan mağazamızda görev alacak iletişim becerilerine sahip, motivasyonu yüksek, mükemmel müşteri deneyimi vizyonunu b..

Batman

Mağaza Müdürü (Batman Park AVM)

Çift Geyik Karaca

Moda perakendesi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Batman Park AVM'de yer alan mağazasında görev alacak iletişim becerilerine sahip, motivasyonu yüksek, mükemmel müşteri deneyimi vizyonunu b..

Batman

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.