Bartın iş ilanları

Börek Ustası

Dsd Gıda Temizlik Pazarlama Ti

Dsd Gıda Temizlik Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Nde Çalıştırılmak Üzere Unlu Mamullerden, Pasta Ve Tatlı Grubundan Anlayan, Pişirme İşlemi Yapabilecek, Erken Saatte Gelebilecek Merkez İk..

Bartın

Garson Servis Elemanı

Dsd Gıda Temizlik Pazarlama Ti

Dsd Gıda Temizlik Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Nde Çalıştırılmak Üzere Deneyimli, Part Time Çalışabilecek, 25 Yaşını Geçmemiş Bayan Garson Alınacaktır. İlgilenenlerin İşverenle Yüz Yüze..

Bartın

Vasıfsız Personel Eleman

İmran Duma N

Duman Tekstilde Çalıştırılmak Üzere Beden İşçisi Alınacaktır.İlgilenenlerin Firma İle İletişime Geçmesi Rica Olunur.İlgili İmd E.Orhan..

Bartın

Şoför-Yük Taşıma

Bartun Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yağmur evden eve nakliyat şirketimizde tam zamanlı daimi olarak çalışacak ve ekip çalışmasına katılacak Şoförler alınacaktır. E sınıfı ehliyetli, Src belgesi olan, Ekip çalışmasına katılacak ve s..

Bartın

Büro Memuru

Kırtur Turizm İnşaattaahhüt El

Kırtur Turizm İnşaattaahhüt Elekt.San.Ve Tic.Ltd.Şti Avara Köyü Yanı Çakraz T2 Tünel Şantiyesinde Çalıştırılmak Üzere B Sınıfı Ehliyetli, Bilgisayar Ve Tercihen Autocad Programı Kullanmayı Bilen Büro ..

Bartın | Kurucaşile

Mutfak Görevlisi

Kırımlı Turizm Otelcilik İnşaa

Sindoma Otelde Çalıştırılmak Üzere İlgili Bölümlerden En Az Ön Lisans Mezunu Mutfak Görevlisi Alınacaktır.İlgilenenlerin Firma İle İletişime Geçmesi Rica Olunur.İlgili İmd: E.Orhan..

Bartın

Mobilya Döşeme İşçisi

Larissa Mobilya Sanayi Ve Tica

Larissa Mobilya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinde Çalıştırılmak Üzere Mobilya Döşeme İşçisi Alınacaktır.İlgilenenlerin Firma İle İletişime Geçmesi Rica Olunur.İlgili İmd E.Orhan..

Bartın

Paketleme İşçisi

Kimtaş Kireç Sanayi Ve Ticaret

Kimtaş Kireç San. Ve Tic. A.Ş.’De Çalıştırılmak Üzere Paketleme İşçisi Alınacaktır. Görüşme Fabrikada Yüz Yüze Gerçekleştirilecektir. A.G.Karaalp...

Bartın

Paketleme İşçisi

Kimtaş Kireç Sanayi Ve Ticaret

Kimtaş Kireç San. Ve Tic. A.Ş.’De Çalıştırılmak Üzere Paketleme İşçisi Alınacaktır. Görüşme Fabrikada Yüz Yüze Gerçekleştirilecektir. A.G.Karaalp...

Bartın

Pazarlamacı

Emrah Çukur

Çukurlar Gıda Firmasında Çalıştırılmak Üzere (Akdeniz Toros Ürünleri, Sırma Su Ve Meysu Toptancılığı Üzerine) Deneyimli, Evli Ve Merkezde İkamet Eden Nitelikli Eleman Alınacaktır...

Bartın

Temizlik Görevlisi Kat

Kemikpark Yatırım Otelcilik Tu

Kemikpark Otel’ De Çalışmak Üzere Kat Görevlisi Aranmaktadır...

Bartın

Mutfak Şefi

Karaosmanoğlu Alabalık Üretim

Karaosmanoğlu Alabalık Balık Meze Yapabilecek Tecrübeli Bayan Mutfak Şefi Arıyor...

Bartın

Garson Servis Elemanı

İnkum Sunset Hotel

İnkum Sunset Otel’De Çalıştırılmak Üzere Tecrübeli Garson Alınacaktır.İlgilenlerin Firma İle İletişime Geçmesi Rica Olunur.İlgili İmd E.Orhan..

Bartın

Kesimci Ayakkabı

Onat Tekst İl Ayakkabı Sanayi

Onat Tekst İl Ayakkabı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketinde Çalıştırılmak Üzere Kesimci (Ayakkabı) Alınacaktır.İlgilenenlerin Firma İle İletişime Geçmesi Rica Olunur.İlgili İmd E.Orhan..

Bartın

Bulaşıkçı Stevard

İnkum Sunset Hotel

İnkum Sunset Otel’De Çalıştırılmak Üzere Tecrübeli Bulaşıkçı Alınacaktır.İlgilenlerin Firma İle İletişime Geçmesi Rica Olunur.İlgili İmd E.Orhan..

Bartın

Beko Loder Kazıcı

Dönmez Orman Ürünleri Turizm S

Dönmez Orman Ürünleri Turizm Sanayive Tic.Ltd.Şirketinde Çalıştırılmak Üzere Kancalı Yükleyici Kullanabilen Belgeli Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Alınacaktır.İlgilenenlerin Firma İle..

Bartın

Ön Muhasebeci

Faruk Tutk Un

Tutkunlar Mobilyada Çalıştırılmak Üzere Üniversitenin İlgili Bölümlerinden En Az Ön Lisans Mezunu, Muhasebe Programı Kullanabilen, Deneyimli, Ön Muhasebeci Alınacaktır. İlgili İmd Z. Saka..

Bartın

Ahşap Mobilya İmalatçısı

Faruk Tutk Un

Tutkunlar Mobilyada Çalıştırılmak Üzere Deneyimli, Ahşap Mobilya İmalatçısı Alınacaktır. İlgili İmd Z. Saka..

Bartın

Ahşap Montaj Elemanı

Faruk Tutk Un

Tutkunlar Mobilyada Çalıştırılmak Üzere B Sınıfı Ehliyete Sahip Aktif Araç Kullanabilen, Deneyimli, Ahşap Montaj Elemanı Alınacaktır. İlgili İmd Z. Saka..

Bartın

Toplam 10 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.