Balıkesir iş ilanları

Gazaltı Mıg Mag

Dadaş İş Makinaları Sanayi Ve

İş Makinaları Boom,Arm,Kova İmalatı Ve Revizyonu..

Balıkesir | Karesi

Akaryakıt Satış Elemanı

Çetin Petrol Ür.Ve Gıda Mad.Sa

Altınoluk Çetin Petrol’De Çalıştırılmak Üzere; 20-30 Yaş Arası, Tercihen Deneyimli, Altınoluk Civarındfa Oturan, 3 Erkek Akaryakıt Satış Elemanı Alınacaktır. İlgilenen Adayların Güre Çetin Petro..

Balıkesir

Oto Yıkama Elemanı

Güvenli Liman Akaryakıt Denizc

Oto Yıkama Elemanı..

Balıkesir | Bandırma

Şoför Yolcu Taşıma

Okan Ferahlı

Ferah Tur Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere En Az “D” Veya “E” Ehliyetli, Src2 Ve Psikoteknik Belgesi Olan, En Az26 Yaşında Personel İstihdam Edilecektir.Bşen..

Balıkesir

Forklift Operatörü

Okullu Gıd A Anonim Şirketi

Cem Zeytin Firmasında Üretim Bölümünde Çalıştırılmak Üzere 20-40 Yaş Arası Belgeli 2 Forklift Operatörü Alınacaktır.Mesai Saatleri İçinde 0 266 432 35 00 Burak Bey Den Randevu Alınması Rica Olunur.Mst..

Balıkesir | Havran

Zeytin İşleme Teknisyeni

Okullu Gıd A Anonim Şirketi

Cem Zeytin Bünyesinde Deneyimli Ya Da Yetiştirilmek Üzere, Meslek Lisesi Veya En Az Lise Mezunu,20-25 Yaş Arası, Askerliği Yapmış Veya Muaf Erkek, 5 Makine Operatörü Alınacaktır. Mst..

Balıkesir | Havran

Satış Temsilcisi Plasiyer

Dilek Kap

Meşrubat Dağıtımı Yapan Barış Ticaret Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere; En Az B Sıfı Ehliyete Sahip, Araçla Müşteri Ziyaretleri Yaparak Sipariş Toplayacak, Satış-Pazarlama Konusunda Deneyimli, 1 Bay ..

Balıkesir

Market Elemanı

Akçalar Akaryakıt Tic.San.Ltd.

Manyas Akçaova Mahallesinde Petrol Ofisi Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere En Az Lise Mezunu Bay Veya Bayan Elemanlar Alınacaktır...

Balıkesir

Vasıfsız Personel Eleman

Özaydın İnş.Taş.İth.İhr.San.Ve

Banvit’Te Çalışmak Üzere, “Beden İşçileri” Alınacaktır. İş Başvuruları Hafta İçi Her Gün Mesai Saatleri İçinde Fabrikaya Giderek Yada Banvit İnternet Sitesinden (Http://Www.Banvitas...

Balıkesir | Bandırma

Market Elemanı

Akçalar Akaryakıt Tic.San.Ltd.

Petrol Ofisi Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere En Az Önlisans Mezunu Bay Veya Bayan Elemanlar Alınacaktır...

Balıkesir

Hamal Elle Taşıma

Özaydın İnş.Taş.İth.İhr.San.Ve

Bandırma’Nın Önde Gelen Firmalarından Birinde Çalışmak Üzere, Ağır Yük Taşıma İşlerinde Çalışabilecek, Erkek İşçiler Alınacaktır. Çalışma Saati 8 Saat = 2.900Tl Maaş + Fazla Mesai Ücreti + Sigor..

Balıkesir | Bandırma

Ön Muhasebeci

Gençeller Zemin Market Yapı Ma

Gençeller Zemin Market Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere, En Az Lise Mezunu, Tercihen Deneyimli, Satışda Yapabilecek Bayan Ön Muhasebeci Alınacaktır. R.B...

Balıkesir

Şoför Yük Taşıma

Hilmi Saatlioğlu

Lojistik-Taşıma Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Psikoteknik Ve Src Belgesi Olan , Tercihen E Sınıfı Ehliyetli (B Sınıfıda Olabilir) Personel Aramaktayız...

Balıkesir

Kamyon Şoförü

Blk Kaplan Tarım Hayvancılık G

Firmamızda Süt Taşıma Tankerinde Çalıştırılmak Üzere E Sınıfı Ehliyetli Şoför Aranmaktadır.Müracaat: 535 356 83 02..

Balıkesir | Karesi

İdari İşler Uzmanı

Argemsan Eğitim Teknolojileri

• Ms Office Programlarına Hâkim,• İnsan İlişkilerinde Başarılı, Diksiyonu İyi, İletişim Gücü Yüksek,• İş Geliştirme Süreçlerinde Yer Almak Ve Süreçleri Yönetime Raporlamak.Şirketimizin İdari Biriminde..

Balıkesir

Satış Danışmanı Uzmanı

Bigadiç Ünal Gıda Tur.Su Ür.Ha

Pastanemizde Satış Elemanı..

Balıkesir | Bigadiç

Vasıfsız Personel Eleman

Balıkesir Merkez İlçe Süt Üret

B Sınıfı Ehliyeti Olan Ve Aktif Olarak Araç Kullanan.Askerliğini Yapmış Veya Askerlik İle İlgili Engeli OlmayanErkek Beden İşçisi Çalışma Arkadaşı Arıyoruz...

Balıkesir

İngilizce Öğretmeni

Minik Yıldızlar Kreş Gündüz Bakımevi

Özel Minik Yıldızlar Okul Öncesi Eğitim Kurumunda görevlendirilmek üzere !İngilizce Öğretmeni" arıyoruz. Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği/İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun ya da..

Balıkesir

Vasıfsız Personel Eleman Taşıma

Şırlan Gıda Meşrubat Su Sanayi

Burhaniye /Balıkesir’De Bulunan Damacana Dolum Fabrikasında Çalışmak Üzere ,Askerliğini Tamamlamış,25-35 Yaş Arası Erkek Damacana Yükleme Ve Boşaltmada Çalışacak Eleman Alınacaktır.İlgilenen Ada..

Balıkesir | Burhaniye

Toplam 51 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.