Aydın iş ilanları

Kamyon Şoförü Demsan Yapı Market

Demsan Yapı Market

Kamyonla Şehirlerarası İnşaat Malzemeleri Taşıyacak ,Malzemelerin Yüklenmesinde Ve İndirilmesinde Yardımcı OlacakSrc Ve Psikoteknik BelgeliC Sınıfı Ehliyetli Kamyon Şoförü Alınacaktır.Uygun adayların ..

Aydın

Servis Elemanı

Aygaz Bulut Ticaret

ADRES BİLGİSİ OLAN, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, SATIŞ ODAKLI, TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN, TÜP VE SU DAĞITIMI YAPACAK PERSONELE İHTİYAÇ VARDIR...

Aydın | Kuşadası

Bilgisayar Programcısı Akor Ses Elektronik

Akor Ses Elektronik Güv.Oto Ak

Web Tarasımı ,Elektronik,İnternet Satış Sitesi Yönetimi,Muhasebe Programı KullanabilmeSosyal Olanaklar : Yemek Ücreti DesteğiEn Az Ücret : 2500 TL (AGİ Dahil Değil)En Çok Ücret : 3500 TLaktif calışaca..

Aydın

Oto Döşemecisi Batkan Oto Dizayn

Batkan Oto Dizayn Sanayi Ve Ti

Oto Kılıf Montajı, Kumaş Kesim Ve Dikim İşleri Yapacak, Kesim Moturu Ve Dikiş Makinası Kullanabilen Eleman Aranmaktadır.Şartlara uygun adayların İŞKUR’DAN ALACAKLARI BELGE ile görüşmeye gitmesi ..

Aydın

Teknik Ressam Ustalarmakmakina San Ve

Ustalarmakmakina San.Ve Tic.Lt

Ustalar Makinada Çalıştırılmak Üzere Solidworks Program Kullanabilen Cnc Tecrübesi Olan En Az 1 Yıl Deneyimli Çalışan Aranmaktadır.…..

Aydın

Oto Koltuk Kılıf Batkan Oto Dizayn

Batkan Oto Dizayn Sanayi Ve Ti

Oto Koltuk Kılıf Dikimi Yapacak, Kesim Moturu Ve Dikiş Makinası Kullanabilen Eleman Aranmaktadır.Şartlara uygun adayların İŞKUR’DAN ALACAKLARI BELGE ile görüşmeye gitmesi gerekmektedir. İnternet..

Aydın

Gazaltı Mıg Mag Safiye Topçuoğlu Emek

Safiye Topçuoğlu (Emek Demir)

Emek Demir Firmasında Çalıştırılmak Üzere Gazaltı – Elektrik Kaynakçıları Alınacaktır. İ.Gök 137..

Aydın

İşçi

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti

Aydın Astim Osb de bulunan imalat fabrikamıza Aranan nitelikler kısmında belirtmiş olduğumuz iş kollarında bilgi ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Amerikan, mdf kapı imalatı ve mont..

Aydın | Merkez

Mobilya Çizim Grafikeri

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti

Aydın ASTİM OSB de bulunan mobilya imalat fabrikamızda çizim yapabilen,tercihen cnc makine konusunda bilgisi olan,grafiker teknikeri veya grafiker teknisyeni aynı zamanda Planlama bölümünde de değerl..

Aydın | Merkez

Şoför Yük Taşıma Yılmaz Balcı Fet

Yılmaz Balcı(Fet-Nak)

Nakliyat Firmasında Malların Dağıtım İşinde Çalıştırılmak Üzere E-Sınıfı Ehliyetli Şoför Alınacaktır. Kişi Malların Taşınması İşini De Yapacaktır.....

Aydın

Sürücü Kurye Kiralık Araç - Aydın / Nazilli

Aras Kargo

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 41 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle..

Aydın | Nazilli

Executive Chef

Maia Luxury Beach Hotel & Spa

Üst yönetimi ve ekibi ile MAIA Luxury Beach Hotel & Spa, profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır. Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik (Gastronomi) bölümlerinden mezun, Lü..

Aydın | Kuşadası

Geleneksel Kanal Sıcak Satış Temsilcisi

Doğuş Cay Gıda A. Ş

AYDIN MERKEZ, SÖKE, NAZİLLİ - (İZMİR ÖDEMİŞ) GENELİNDE İKAMET EDEN GELENEKSEL KANAL SICAK SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR. GENEL NİTELİKLER Geleneksel Kanal Saha Tecrübesi Olan, Hedef ve müşteri odak..

Aydın | Nazilli

Su Arıtma Cihazı Satışına Bay Bayan Elemanlar

Kuzey Life

Aydın Çine'de bulunan su arıtma firmamıza;İkna kabiliyeti yüksek,Aydın, Çine ve çevresinde ikamet eden,Su arıtma cihazı satışında çalışacak,Bay bayan elemanlar alınacaktır...

Aydın | Çine

Arıcı Tekniker

Karali Çay

Karali Çay bünyesinde arıcılıkla ilgili sorumlulukların üstlenilmesi ve arılarla ilgili süreçlerin titizlikle yönetilmesi. Arıcılık işinden anlayan Arıcılık alanında deneyimli Arıcılık mesleğini yapma..

Aydın |

Satış Danışmanı

KUŞADASI MAĞAZAMIZDA MOBİLYA-ZÜCCACİYE-EV TEKSTİL-ELEKTRONİK-BEYAZ EŞYA- CEP TELEFONU---SEKTÖRLERİNDE ÇALIŞMIŞ SATIŞ DENEYİMİ YÜKSEK DİKSİYONU DÜZGÜN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYAN İNSAN İ..

Aydın | Kuşadası

Mobilya Montaj Elemanı

Mobilya sevkiyat ve montaj işlemlerine hakim; SRC BELGELİ, B EHLİYETLİ, MOBİLYA MONTAJ KONUSUNDA DENEYİMLİ, ADRES BİLGİSİNE SAHİP, Meslek Lisesi, Teknik Lise veya İlköğretim Mezunu, Lojistik, se..

Aydın | Kuşadası

Araçlı Kurye

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI -Tercihen en az Lise mezunu, -Dağıtım sektöründe ve dağıtım operasyonlarında tecrübeli, -Düzenli, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, -Diksiyonu düzgün, -SRC4 belgesi..

Aydın

Yazılım Satış Pazarlama Elemanı

3g Yazılım Danışmanlık

Satış Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Personeli Alınacaktır. Satış ve Pazarlama Konusunda Deneyimli Dinamik ve Pozitif Esnek Çalışma Koşullarına Uyum Gösterecek İşinin Gerektirdiği Raporlamaları Yapa..

Aydın | Aydın Merkez

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.