Artvin iş ilanları

Bilgisayar Operatörü Kullanıcısı Mng Kargo Yurtiçi

Mng Kargo Yurtiçi Ve Yurtdışı

Aktif Bilgisayar Kullanabilen Office Programlarına Hakim Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.Görüşmeler Yüz Yüze Olacaktır.İletişim Meltem Tanıyan 0530 2366476B sınıfı ve üzeri ehliyet sahibi Askerliğni ..

Artvin

Resepsiyon Görevlisi Ön Bakır Uluslararası Nak

Bakır Uluslararası Nak Tekstil

En Az Lise MezunuTercihen Dil Bilen20-40 Yaşları ArasındaGece Vardiyasında ÇalışacakResepsiyon Görevlisi Bay Erkek Personel AlınacaktırEn az Lise mezunuTercihen Dil bilen20-40 yaşları arasındaGece var..

Artvin

Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi Artvin

Turkcell Global Bilgi

Evden dış arama yoluyla, potansiyel müşterileri uygun satış kanallarına yönlendirmek Mevcut müşterilerin ihtiyacının belirlenmesi, uygun servis ve ürün satılmasına yönelik aramalar yapmak Kariyerine..

Artvin

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Artvin

Turkcell Global Bilgi

Belirlenen veriler üzerinden dış arama yaparak ürünlerin satışının tanıtımının gerçekleştirilmesi Belirli müşteriye doğru bilgilerle satış süreci ve ikna sürecinin..

Artvin

İş Güvenliği Uzmanı Artvin İsg Hizmetleri

Artvin İsg Hizmetleri Limited

Artvin İsg Hizmetleri Firmasında ÇalışacakB Sınıfı İş Sağlığı Ve Güvenliği Sertifikasına SahipAktif Araç KullanabilenTecrübeli Bay İş Sağlığı Ve Güvenliği Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. Not:Özgeçmiş( ..

Artvin

Araçlı Operasyon Elemanı- Artvin

MNG KARGO

İş Tanımı ; Artvin şubelerimizde “Araçlı Operasyon Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere,Tercihen lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC belgesine sahip,Psikoteknik test belg..

Artvin

Büro Memuru Sert Pen Pvc

Sert Pen Pvc Doğrama San Ve Ti

Ofiste Çalıştırılmak Üzere Bay-Bayan Personel Alınacaktırofiste çalıştırılmak üzere bay-bayan personel alınacaktır..

Artvin

Karadeniz Bölge Sorumlusu

Loris Parfüm/Okuyucular Kozmetik

LORİS markasıyla parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinen Loris Parfüm, büyüme stratejisine paralel, hem Türkiye hem de dünyada mağaza sayısını her geçen gün arttırmaktadır. AR-GE, üretim v..

Artvin |

Bölge Satış Pazarlama Temsilcisi ( Karadeniz Bölgesi )

Cotton Box

​ Ev tekstilinde moda... 40 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Sümaş Tekstil’in markası COTTONBOX olarak dekorasyonda trendlere vurgu yapan koleksiyonlarımızla yaşam alanlarınıza kaliteyi ve saflığı..

Artvin |

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.