Aksaray iş ilanları

Ön Muhasebe Elemanı

Gls Gelişim Otomotiv İnş San Tic Ltd Şti

Firmamızda çalışmak üzere kadın/erkek "Ön Muhasebe Elemanı" alınacaktır. Gelişime açık ve vizyon sahibi olmak, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve..

Aksaray | Aksaray

Gıda Mühendisi Aksaray

DOĞUŞ ÇAY

Günlük bilgilendirme ve raporlamaların bağlı olduğu birimlere yapılmasından sorumlu olacak, Üretim içerisinde gerekli kontrolleri yapacak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren gıda mühendisliği, ki..

Aksaray

Inşaat Mühendisi

Saitoğulları Inşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti

FİRMAMIZIN ENERYA GAZ'DAN ALMIŞ OLDUĞU DOĞALGAZ PROJESİ KAPSAMINDA DOĞALGAZ ANAHAT, SERVİS HATTI ,KUTU MONTAJ DEPLASE KONULARINDA HAKEDİŞLERE VAKIF TECRÜBEYE SAHİP PERSONELLER ALINACAKTIR...

Aksaray | Aksaray Merkez

Resepsiyonist

Lanora Turizm Travel Agency

Tercihen turizm lisesi veya Turizm yüksekokulu mezunu veya turizm sektörüne ilgili , en az başlangıç düzeyinde ingilizcesi olan resepsiyonist arıyoruz. Konaklama yemek sağlanacaktır...

Aksaray | Güzelyurt

Muhasebe Elemanı

Özden Muhasebe

muhasebe bürosunda çalışacak bay bayan elemana ihtiyaç vardır..

Aksaray | Aksaray Merkez

Müşteri Temsilcisi

Evdekariyer Iletişim Hizmetleri

EVDE KARİYER İLETİŞİM FİRMAMIZA Sektörün öncü firmaları adına EVDEN telefon yoluyla tanıtım ve satış yapacak çağrı merkezi müşteri temsilcileri alımı gerçekleştirilecektir. - Evden çalışma gerçekleş..

Aksaray | Aksaray Merkez

Otel Personeli

Lanora Turizm Travel Agency

Kapadokya Ihlara Bölgesinde faaliyet gösteren Otelimiz de mutfak ve temizlik işlerinde çalışacak bayan personel alınacaktır konaklama ve yemek firmamızca sağlanacaktır. Bilgi için 05078171882 arayab..

Aksaray | Güzelyurt

Otel Personeli

Lanora Turizm Travel Agency

Otelimizde genel işlerde çalışacak; bay bayan 3 ayrı personel alınacaktır. Konaklama, yemek işletmemiz tarafından karşılanacaktır...

Aksaray | Güzelyurt

Güvenlik Elemanları Mercedes Aksaray

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Mercedes Aksaray Fabrika projemiz için 8 Saatlik Vardiya Sistemi ile çalışacak SİLAHLI Güvenlik Kimliğine Sahip Bay, Bayan Personel Alınacaktır. Müracaatlar 09:00 - 18:00 Arası Aşağıdaki telefon numa..

Aksaray

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.