Adana Çukurova iş ilanları

Satış Pazarlama Temsilcisi

Ilkevim Adana Gayriemenkul

Yeni açmış olduğumuz kurumsal , samimi , dürüst işyerimizde çalışmak üzere, Diksiyonu düzgün , aktif çalışmayı seven, başarmaktan mytlu olan çalışma arkadaşları aramaktayız...

Adana | Çukurova

Peyzaj Mimarı

Parksan Grup Kent Ekipmanları

ŞEHİR DONATI ELEMANLARI İMALATI YAPAN FİRMAMIZA SATIŞ OFİSİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ; *İYİ DERECEDE AUTOCAD BİLGİSİNE SAHİP, *İYİ DERECEDE MAX KULLANABİLEN, *PROJE OKUYABİLEN , *ALAN KEŞİFİ YAPABİL..

Adana | Çukurova

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Emsa Güvenlik Sistemleri Otomasyon Elekt

-Satış yapmaktan keyif alan -ikna ve iletişim becerisine sahip -Diksiyonu düzgün -Motivasyon ve enerjisi yüksek -Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın -Çevresine ve müşterilere karşı kibar ve saygıl..

Adana | Çukurova

Sıkma Bilen Bayan Yardımcı Eleman

Nur Ev Yemekleri

Belediye evleri Adana koop. ta bulunan ev yemekleri restorantımıza sıkma ,mantı yapabilen ,içli köfte bilen ve dukkan içerisindeki işlere de yardımcı olacak işe gerçekten ihtiyacı olan bayan eleman al..

Adana | Çukurova

E-ticaret Elemanı

Ofi Bujiteri

Dijital platformlardaki (e-ticaret, alışveriş) trendlere hakim, Fimamız İnstagram Trednyol N 11 Gitti Gidiyor Hepsi Burada platformlarda Satış Yapmakta olan firmamıza İş disiplinden ödün vermeden ekip..

Adana | Çukurova

Ön Muhasebe Elemanı / Asistan

Adana Deva Veterinerlik & Ilaçlama Hiz.

GENEL BAŞVURUDUR . PERSONEL İHTİYACI OLUŞMASI DURUMUNDA CV BİLGİ BANKASINDAN SEÇİM YAPILACAKTIR. Deva Hayvan hastanesinde çalışmak üzere Ön Muhasebe yapabilecek, müşteri karşılama ve Telefonlara baka..

Adana | Çukurova

E-ticaret Yöneticisi

Adana Deva Veterinerlik & Ilaçlama Hiz.

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere webmaster arkadaşlar aramaktayız. Detaylar aşağıda yazılı online başvuru kabul etmekteyiz. DİKKAT PART - TİME İLAN BAŞVURUSUDUR. ARANILAN ÖZELLİKLER: * Photoshop..

Adana | Çukurova

Eğitim Danışmanı

Interaktif Eğitim Kurumları

Bu zorlu süreçte öğrencilerin on-line birebir ve ödev takibini yapabilecek gün içinde telefon görüşmeleri ile moral motivasyon konuşmaları yapabilecek dinamik diksiyonu düzgün ikili ilişkileri kuvvetl..

Adana | Çukurova

Halı Yıkama Yardımcı Elemanı

Konsept Halı Yıkama

Adana'da 100. yıl civarındaki halı yıkama tesisimize tecrübeli - tecrübesiz elemanlar alınacaktır. Şartlar işverenle görüşülecektir...

Adana | Çukurova

Kasiyer

Adana Deva Veterinerlik & Ilaçlama Hiz.

Deva Hayvan hastanesinde çalışmak üzere Müşteri karşılama, Telefon bakma ve Kasiyerlik işlemlerini yapmak için ilgili alanda çalışacak personeller alınacaktır. NOT:İLAN PART-TİME YARIM ZAMANLI PERSON..

Adana | Çukurova

Elektrik Elemanı

Ufuk Elektrik Ltd. Şti

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK ELEKTRİK İÇ VE DIŞ TESİSAT TAN ANLAYAN ELEKTRİK ELEMANI ALINACAKTIR.RESİMLİ CV LER BAŞVURUYA ALINACAKTIR..

Adana | Çukurova

Yakın Koruma

Dnr Ithalat Ve Reklamcılık

Yakın koruma konusunda daha önceden tecrübesi olan, Uzak doğu sporlarını bilmesi ve eğitimli olması Taşıma ruhsatlı silah taşıyabilmesi/taşıma ruhsatlı silaha sahip olması, Prezentable, koordinasyo..

Adana | Çukurova

E-ticaret - Ofis Elemanı

Watchofroyal

Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan, Ekip arkadaşı aramaktayız. İşten kaçan çalışma azmi ve hırsı olmayan arkadaşlar lütfen vaktinizi harcamayın kendine inanan özgüven..

Adana | Çukurova

Fen Bilgisi Öğretmen

Pusulam Kreş Anaokulu Ve Çocuk Klubü

fen bilgisi bölümü,fen bilgisi öğretmenlik bölümü mezunu öğretmen alınacaktır..

Adana | Çukurova

Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı

Ay-Tüp Dağıtım San ve Tic Ltd Şti

Tüp ve damacana su dağıtımı araçla yada motorla yapacak Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı arıyoruz. B ve A2 ehliyeti olan, Adres sistemini bilen, Pos cihazı kullanabilen, Müşteri ve çalışma arkadaşları..

Adana | Çukurova

Dağıtım Elemanı

Ay-Tüp Dağıtım San Ve Tic Ltd Şti

B VE A2 EHLİYETİ OLAN TÜP VE DAMACANA SU DAĞITIMI ARAÇLA YADA MOTORLA İŞİN KISA TANIMI BUDUR. ADRES SİSTEMİNİ BİLEN POS CİHAZI KULLANABİLEN MÜŞTERİ VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA UYUMLU ÇALIŞABİLEN E..

Adana | Çukurova

Temizlik Personeli

Adana Deva Veterinerlik & Ilaçlama Hiz.

DİKKAT İLAN YARİM ZAMANLİ CALİSMA part time İÇİNDİR... Hayvan Hastanesinde çalışmak üzere binanın temizlik ve düzenini sağlayacak 32-40 yaş arası bayan temizlik görevlisi elemanlar alınacaktır. Hayv..

Adana | Çukurova

Market Satış Danışmanı

Adana Deva Veterinerlik & Ilaçlama Hiz.

Hayvan hastanesinin Pet Market bölümünde çalışmak üzere PART TİME YARIM ZAMANLI satış danışmanları alınacaktır. ARANILAN ÖZELLİKLER: - 20- 30yaşları arasında olmak - Giyimine Özen gösteren bakımlı ve..

Adana | Çukurova

Depo Elemanı -Adana

2005 yılında kurulan, 3000'i aşan çalışan sayısı, 4 bölge müdürlüğü ile tesis yönetimi, temizlik, ofis destek, servis ve ikram hizmetleri konularında sektöründe lider firmalara hizmet sunan Adana'da b..

Adana | Çukurova

Toplam 5 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.