İzmir İzmir iş ilanları

Ehliyetli Eleman

Arce Plan Pro Oto Bak San Tic Ltd Şti

ambalaj malzemeleri satışı yapan işyerimize ehliyetli yardımcı personel alınacaktır..

İzmir | Konak

Satın Alma Sorumlusu

Kahve Diyarı

Şirketimizin İzmir Çınarlı' da bulunan Genel Müdürlüğünde çalışacak, en az 2 yıl tecrübeli '' SATIN ALMA SORUMLUSU '' aramaktayız. İŞİN TANIMI: Satın alma Departmanı hedef ve strat..

İzmir

Pazarlama Elemanı

Naçev Mermer ve İnş Maden San ve Tic Ltd Şti

Özgüveni yüksek, esnek sınırlar içerisinde çalışabileceğimiz çalışma arkadaşları arıyoruz. Satış kabiliyeti yüksek, özgüvenli, Diksiyonu düzgün İletişim ve ikna kabiliyeti olan, İnsan ilişkiler..

İzmir | Güzelbahçe

Satış Asistanı

Steel Global Paslanmaz & Metal

İzmir bölgede tiny Hause tarzı yaşam alanlarının proje bazlı olarak yerleşimi ve satış konusunda hizmet verecek aktif , pozitif enerjili, seyehat engeli olmayan , kurumsal görünümüne önem veren, çalış..

İzmir | Bornova

Temizlik Personeli

SGA Özel Güvenlik

İzmir ÇINARLI' da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere, Rezidans temizlik işlerini yerine getirecek, 20-45 yaş aralığında, Bay personel alımı yapılacaktır...

İzmir | Bayraklı

Aşçı

Rocco Cafe

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI En az Lise mezunu, Daha önce benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimi olan, Hijyen kurallarına önem veren, Cafe mutfak lezzetleri hakkında bilgi sahibi olan, Ekip çalışma..

İzmir | Çeşme

Kalite Kontrol Teknisyeni

VESTEL

Elektrikli araç, bisiklet sektöründe kullanılan piller olmak üzere , pillerin bakımı, tamiri ve kalite kontrolünün yapılması. Meslek Yüksekokulu "Elektrik , Elektronik, Kontrol/Otomasyon, Mekatronik,..

İzmir

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

TELEKOMONE TELEKOM İLETİŞİM HİZMETLERİ

İZMİR, BAYRAKLI'DA FAALİYET GÖSTEREN YETKİLİ TURKCELL SUPERONLINE ONLINE SATIŞ MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇAĞRI MERKEZİMİZDE SUPERONLINE ÜRÜNLERİNİN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPACAK BAYAN ÇAĞRI M..

İzmir | Bayraklı

Temizlik Görevlisi

Eya Export Dış Ticaret Temizlik İhracat Ltd Şti

Folkart Towers'ta bulunan 1+1 ofisimizin temizlik,bulaşık,çay-kahve servisi işleriyle ilgilenecek 20-35 yaş arası. Sabah 09.00 akşam 19.00 çalışma saatlerine uyum sağlayacak bayan eleman arıyoruz...

İzmir | Bayraklı

Fen Bilgisi Öğretmeni

Deneyim Etüt Merkezi

Karşıyaka Bahçelievler de bulunan kişsel gelişim kursumuzda çalışmak üzere *Alanına hakim *En az 3 yıl sınıf ortamında düzenli ders anlatmış *iletişim becerisi yüksek *ORTAÖĞRETİM düzeyinde ders anla..

İzmir | Karşıyaka

Muhasebe Elemanı

Yıldız Mali Müşavirlik Bürosu

Buca Şirinyer de bulanan mali müşavirlik ofisimizde çalışmak üzere tercihen luca muhasebe programını bilen yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ofis programı bilen KDV MUHTASAR GECİCİ VERGİ BEYANNAME..

İzmir | Buca

Satış-pazarlama Elemanı

Levent Iml. Döküm Rulman Hırdavat

HIRDAVAT SATIŞI BULUNAN MAĞAZAMIZA SATIŞ DESTEK KONUSUNDA HIRDAVAT SEKTÖRÜNE HAKİM TECRÜBELİ ELEMAN ALINACAKTIR..

İzmir | Konak

Proje Uzmanı

Ege Stratejik Yönetim Danışmanlığı

Firmamız bünyesinde özel ve kamu kurumlarından gelen talepler doğrultusunda planlama, yazılı iletişim ile paydaşların bilgilendirilmesi ve projenin hedefleri doğrultusunda gelişmesinde KOSGEB, TKDK, T..

İzmir | Bayraklı

Saha Operasyon Elemanı Kurye - İzmir

MNG KARGO

İzmir şubelerimizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.  • Müşterilerden gelen kargoların zamanında ve hasarsız bir şekilde yaya araçlı o..

İzmir

Genel İlan

Gürmar Alışveriş Mağazaları

Kaliteli ürün ve hizmet ile Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla 20 yıldır yolumuza devam ediyoruz. 28 mağazamız 950 çalışma arkadaşımız ile aynı her gün ileriye yeni adımlar atmaya devam ..

İzmir

Sipariş Takip Elemanı

Menalizza Koltuk

İzmir Karabağlar'da bulunan firmamıza;Sipariş takip elemanı aranmaktadır...

İzmir

Kasiyer (Alsancak Şubesi)

Kırçiçeği A.Ş.

KIRÇİÇEĞİ A.Ş. bünyesinde İZMİR ALSANCAK Şubemizde çalıştırılmak üzere ''Kasiyer'' aranmaktadır. Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.Ülkemiz insanının temel..

İzmir

Kasiyer (Manavkuyu Şubesi)

Kırçiçeği A.Ş.

KIRÇİÇEĞİ A.Ş. bünyesinde İZMİR MANAVKUYU Şubemizde çalıştırılmak üzere ''Kasiyer'' aranmaktadır. Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.Ülkemiz insanının teme..

İzmir

Garson (Alsancak)

Kırçiçeği A.Ş.

Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz. Ülkemiz insanının temel özelliklerinden olan "her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek" ailemiz için de bir yaşam biçimi ..

İzmir

Toplam 222 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.