İstanbul iş ilanları

Elektronik Teknikeri

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en..

İstanbul

Hakan Mücevherat Mali Müşavir

Hakan Mücevherat

Hakan Mücevherat – Mali Müşavir Ataşehir merkez binamızda görevlendirmek üzere grup bünyemizde bulunan tüm kuyumcu mağazalarımız için İş açıklaması Genel Genel Muhasebe Konusunda Deneyimine Sahip, E-F..

İstanbul

Sistem Devreye Alma Uzmanı

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde e..

İstanbul

Müşteri Destek Danışmanı

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektrik & Elektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; 1.Yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek 2.Müşteri ihtiyaçlarını tespiti için arama yapabilecek 3.Müşterilerden gelen çağrıları karşılay..

İstanbul

Call Center Müşteri Temsilcisi

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Müşteri ihtiyaçlarını tespit için arama gerçekleştirecek, * Müşterilerden gelen çağrıları karşılayıp ilgili birime aktaracak, * telefon trafiği..

İstanbul

Elektrik Elektronik Teknik Lise Stajyeri

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak stajyerler alınacaktır 1)Ke..

İstanbul

Oto Sanayide Kalfa

Barış Oto San Tic Ltd Şti

Firmamızın Bakım - Onarım Servislerinde görevlendirilmek üzere,Binek ve Hafif Ticari Tüm Marka Araçlardan Anlayan Kalfa Düzeyinde Hafif ve Ağır vasıta mekanik konusunda en az 3 yıl tecrübeli, En az M..

İstanbul

Oto Elektrik Onarım Ustası

Barış Oto San Tic Ltd Şti

Firmamızın Bakım - Onarım Servislerinde görevlendirilmek üzere,Binek ve Hafif Ticari Tüm Marka Araçlardan Anlayan Usta Düzeyinde Hafif ve Ağır vasıta elektrik onarım konusunda en az 3 yıl tecrübeli, ..

İstanbul

Yedek Parça Sorumlusu

Barış Oto San Tic Ltd Şti

FORD VOLVO ÖZEL SERVİSİMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; *Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, *Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, *MS Office uy..

İstanbul

Ön Muhasebe Elemanı

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Kayıtların muhasebeleştirilmesi/tekliflendirilmesinde aktif rol alacak a. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c...

İstanbul

Yönetici Asistanı

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza; *Bağlı olduğu idari yöneticisine gelen telefon trafiğini yönetecek *Bilgisayar ortamında yazışmaları düzenli sağlayacak *Randevu/rezervasyon ve orga..

İstanbul

Bakım Onarım Elemanı

Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin üretim ve test kontrol aşamalarında görev alacak yetişmiş adaylar... 1. kalite kontr..

İstanbul

Ofis Boy

Adeva Endüstriyel Sistemler

Ofis içi ve ofis dışı işler için yardımcı personel aramaktayız. - En az lise mezunu, - Ehliyet sahibi, kesinlikle aktif olarak araç kullanabilen, - İstanbul, Anadolu Yakasında ikamet eden - Tercihen o..

İstanbul

Home Ofise Yatılı Bayan Sekreter

Gemici Lojistik

Beylikdüzü'nde bulunan ofisimize;Home ofis olarak çalışacakOfisi sahiplenebilecek,Temizlik yapabilecek,Yatılı bayan sekreter alınacaktır.Not:Ofisi sahiplenebilecek..

İstanbul | Beylikdüzü

Deneyimli Mobilya Ustaları

Harun Bey

Bağcılar'da mobilya imalatına;Deneyimli Mobilya ustaları aranıyor...

İstanbul | Bağcılar

İngilizce ve Rusça Bilen Bayan Personel

Sel Group İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Başakşehir'de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere;İngilzce ve Rusça bilen ,Bayan personel aranmaktadır...

İstanbul | Başakşehir

Özel Güvenlik Görevlisi- Bakırköy / Floraya

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumların ..

İstanbul | Avrupa Yakası | Bahçelievler | Bakırköy | Güngören | Zeytinburnu

Ön Muhasebe Elemanı

Daphne Cleanıng

İstanbul Kartal Merkez Ofisimize Deneyimli ve Ön Muhasebe Bilgisi Olan Çalışma Arkadaşları Aranıyor ...

İstanbul | Anadolu Yakası | Kartal

İstinye CarrefourSA Market Görevlileri

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

İstinye mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza personelleri aramaktayız. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulm..

İstanbul

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.