İlkadım iş ilanları

Bay Temizlik Personeli

Süper Temizlik

ehliyeti olan aktif araç kullanan merdiven temizliği yapabilecek bay personel aranıyor..

Samsun | İlkadım

Ön Muhasebe Elamanı

Art Home Line

halı perde mobilya magazasında deneyimli bayan on muhasebe alınacaktır...

Samsun | İlkadım

Sigorta Acente Asistanı

Özenç Grup Sigortacılık Ve Finans Danış.

Sigorta şirketi acenteliğimizde eğitim verilmek üzere en az 2 yıllık fakülte okuyan veya mezun BAYAN iş personeli alınacaktır. Aylık asgari ücretli ve sigortalı olarak ve günlük yemek şirketten..

Samsun | İlkadım

Resepsion

Samsun Kapris Hotel

SİGARA KULLANMAYAN, Otel işleyişine hakim, Üniversite mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, BAY eleman aranıyor, İş Türü: Tam zamanlı..

Samsun | İlkadım

Php Developer

Arnoma Medya

Arnama Medya bünyemizde yazılım departmanımızda çalışmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız. PHP Developer pozisyonunda istihdam edilecektir. Aranan özellikler - PHP 5.x ve 7.x versiyonlarına hakim ..

Samsun | İlkadım

Muhasebe Elemanı

Şimal Ilaçlama Temizlik

FİRMAMIZ BÜNYESİN DE ÇALIŞACAK -MUHASEBE YÖNETİCİSİ OLARAK GÖREV ALACAK - MUHASEBE TECRÜBESİ İYİ DERECE DE OLAN - TERCİHEN LOGO KULLANABİLEN - BAYAN - EN AZ LİSE MEZUNU - 28-38 YAŞ ARALIĞINDA - ES..

Samsun | İlkadım

Muhasebe Elemanı

- Tercihen Ortaöğretim(Lise),Önlisans(Meslek Yüksekokulu) ve Lisans Mezunu(Üniversite) - Muhasebe işlemleri konusunda bilgi sahibi, - LOGO muhasebe programını kullanabilen, - Özellikle İşletme Stok yö..

Samsun | İlkadım

Satış Temsilcisi

Tarım ve orman ürünleri sektöründe çalışmış deneyimli bay satış elemanı - Tercihen Ortaöğretim(Lise),Önlisans(Meslek Yüksekokulu) ve Lisans Mezunu(Üniversite) - Alanında en az 2 yıl Tecrübeli, - İnsa..

Samsun | İlkadım

E-ticaret Elemanı

Jaju Baby

Firmamızın e-ticaret siteleri üzerinden gelen telefon trafiğini yönetebilecek. Hepsiburada, N11, GittiGidiyor gibi sanal pazarlarda ürün giriş ve güncelleme yapabilecek, E-ticaret sitelerimize paneli ..

Samsun | İlkadım

Anketör

Gkv Araştırma Ve Danışmanlık

Pazar araştırma çalışmaları için, full time ve part time çalışacak, deneyimli - deneyimsiz, güçlü iletişim becerisi ve ikna kabiliyetine sahip, diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren, güler yüz..

Samsun | İlkadım

Ön Muhasebe - Yönetici Asistanı

Muhasebe konusunda deneyimli,SGK ve ÖN MUHASEBE konularına hakim ,Word Excel ileri seviyede kullanabilen,insan ilişkileri iyi ,presantabl çalışma arkadaşları arıyoruz..

Samsun | İlkadım

Ofis Sekreteri

Şimal Ilaçlama Temizlik

FİRMAMIZ BÜNYESİN DE ÇALIŞACAK -SEKRETER OLARAK GÖREV ALACAK - BAYAN - EN AZ LİSE MEZUNU - ÖN MUHASEBE TECRÜBESİ OLAN - 23-30 YAŞ ARALIĞINDA - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYACAK EKİP ARKADAŞLAR..

Samsun | İlkadım

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli '' Muhasebe Personeli '' alımı yapılacaktır. Hafta İçi 08:30 - 18:00 Cu..

Samsun | İlkadım

Muhasebe Personeli

Ilkadım Osgb

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı Muhasebe ve Finans konularında deneyimli personel alımı yapılacaktır. Aradığımız Nitelikler; - Tercihen Üniversitelerin İİBF bölüml..

Samsun | İlkadım

Medikal Satış Uzmanı

Sur-Med

"Medikal Satış Uzmanı" Samsun’da 30 yıldır hizmet veren firmamız, artan satışlarımız doğrultusunda Medikal Satış Temsilcisi aramaktadır. Sadece online başvuru kabul edilecektir. Adaylarda Aranan Öze..

Samsun | İlkadım

Ofis Sekreteri

Isısan Isı Malz. Inş. San. Ve Tic.

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK ÖN MUHASEBE KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN LOGO VE EN AZ MİCROSOFT OFFİCE PROGRAMLARINI BİLEN TERTİP DİSİPLİN VE DÜZENE ÖNEM VEREN UZUN VADELİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ...

Samsun | İlkadım

A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

İlkadım İş Sağlığı Ve Güvenliği

Şirketimizde görevlendirilmek üzere, A-B-C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullana..

Samsun | İlkadım

Teknik Servis Elemanı

Dıgıturk Teknık Servis Start Dıgıtal

Aranan Nitelikler Teknik Servis Bölümü’nde ; Tercihen daha önce çanak anten montajında çalışmış, Digiturk Teknik Servis Hizmeti konusunda tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyetli, Ekip çalışmasına yat..

Samsun | İlkadım

Call Center - Tahsilat Uzmanı

Bulut Hukuk Bürosu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI · Kurumsal nitelikte bir kariyer hedefleyen, · İkna ve empati yeteneği olan, · Hırslı, girişken ve analitik düşünebilen, · Hedef odaklı, e..

Samsun | İlkadım

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.