Özyurt Tekstil San. Ve Tic. A. Ş

Çaycı Magnesit A Ş

Magnesit A.Ş

Çaycı, Temizlik Görevlisi Ve Beden İşçisi Alımı Yapılacaktır. Emekli Kabul Edilmiyor. 18-35 Yaş Aralığındaki Kadın Adaylar Şahsen Firmaya Gidip Görüşeceklerdir. Gitmeden Önce Randevu Alınız İletişim N..

Eskişehir | İnönü

Kasiyer A Ş M

A.Ş.M.Halı Mobilya İnş.Day.Tük

Kayışoğlu Avm Zümrütevler Şubesinde , Müşteri Analizi Yapabilen, Deneyimli , 19-30 Yaş Arası ,Bayan Kasiyer İstihdam Edilecektir. İlana Başvurduktan Sonra Firma İle İletişime Geçiniz.Sosyal Olanaklar ..

Bursa | Yıldırım

Büro Yönetimi Ve Okursoy A Ş Akyurt Bölgesi

Okursoy A.Ş.

Akyurttaki Fabrikamıza Personel Bölümüne Büro Elemanı Alınacaktır.OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLENPERSONEL ÖZLÜK DOSYASI OLUŞTURABİLECEKVERİLEN GÖREVLERİ DİKKATLİ VE ÖZENLİ ŞEKİLDE YAPAB..

Ankara | Akyurt

Temizlik Görevlisi Okursoy A Ş

Okursoy A.Ş.

Fabrikada, Ofiste Gerektiğinde Bahçe Bakımı Da Yapabilecek Engelli Temizlik Görevlisi Alıncaktır. Randevu Alınarak Görüşmeye Gidilmesi Gerekmektedir.AKYURT, ÇUBUK, PURSAKLAR CİVARINDA İKAMET EDEN..

Ankara | Akyurt

Makine Teknikeri İpragaz A Ş

İpragaz A.Ş(Sincan-51)

İpragaz Firması İçin Makine Teknikeri Aranmaktadır.Lpg Dolum Makine Bakım Ve Lpg Oparetörlüğü Yapacak.Servis: Mamak-Saray / Kazan Keçiören-Saray / KazanÇalışma Saati: 08:00-18:00....

Ankara | Kazan

Sevkiyat Görevlisi Mobipa A Ş

Mobipa A.Ş

İfrmamızda Çalışmak Üzere Sevkiyat Görevlisi Alınacaktır...

Bursa | İnegöl

Forklift Operatörü Okursoy A Ş

Okursoy A.Ş.

Akyurttaki Fabrikamızda Çalıştırmak Üzere İşkur’Un İşbaşı Eğitim Programından Forklift Operatörü- Depo Elemanı Alınacaktır.Yapılacak İşler:– Forklift Kullanabilen– Hammadde Deposunda..

Ankara | Akyurt

Güvenlik Görevlisi Gs Güvenlik Hizmetleri

G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

-G4S Güvenlik Hizmetleri A. Ş Firması Bünyesinde Türkgücü Osb Bulunan Çikolata Fabrikasında İstihdam Edilecek Güvenlik Kimlik Kartı Olan Güvenlik Görevlisi Alınacaktır.-Çalışma Saatleri 2 Vardiya +Mes..

Tekirdağ | Çorlu

Büro Yönetimi Ve Okursoy A Ş

Okursoy A.Ş.

Akyurttaki Fabrikamızda Çalıştırılmak Üzere Bayan Sekreter İstihdam Edilecektir...

Ankara | Akyurt

Satış Danışmanı Uzmanı A Ş M

A.Ş.M.Halı Mobilya İnş.Day.Tük

Kayışoğlu Avm Zümrütevler Şubesi ‘ Ne , Züccaciye Ve Tekstil Konularında Satış Tecrübesi Olan , Bayan Satış Danışmanı İstihdam Edilecektir. İlana Başvurduktan Sonra Firma İle İletişime Geçiniz.S..

Bursa | Yıldırım

Vasıfsız Personel Eleman İpragaz A Ş

İpragaz A.Ş(Sincan-51)

İpragaz Firması İçin;Lpg Tüplü Dolum Da Çalışacak Beden İşçisi Aranmaktadır.Servis: Mamak-Saray / Kazan Keçiören-Saray / KazanÇalışma Saati: 08:00-18:00....

Ankara | Kazan

Metal Mamuller Montaj Okursoy A Ş

Okursoy A.Ş.

Akyurttaki Fabrrikamızda Metal Mamul Montaj Ve Temizlik İşlerini Yapmak Üzere Bay Bayan Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır.Yapılacak İşler:Metal Mamullerin Montaj İşleriMetal Mamullerin Jet Taşı Ve Vızvız..

Ankara | Akyurt

Kaynakçı Oksijen Ve Pemsantaş A Ş

Pemsantaş A.Ş.

Pemsantaş Firmasında Çalışacak Deneyimli 1 Bay Kaynakçı Alınacaktır.Sürücü Belgesi : Bkaynakçı..

Erzurum

Büro Yönetimi Ve Okursoy A Ş

Okursoy A.Ş.

Akyurttaki Fabrikamıza Personel Bölümüne Büro Elemanı Alınacaktır.OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLENPERSONEL ÖZLÜK DOSYASI OLUŞTURABİLECEKVERİLEN GÖREVLERİ DİKKATLİ VE ÖZENLİ ŞEKİLDE YAPAB..

Ankara | Akyurt

Rusça Öğretmeni

İngiliz Kültür Dil Okulu

İNGİLİZ KÜLTÜR DİL OKULLARI KÜTAHYA Şubemizde görev alacak; Yarı Zamanlı / Part Time Rusça Öğretmenleri alınacaktır. Üniversitelerin; Rusça Öğretmenliğ..

Vasıfsız Personel Eleman

Eskikale İ Nş.Nak.Pet.Mad.Ve T

Eskikale İ Nş.Nak.Pet.Mad.Ve Tur.San.Ve Tic.A.Ş__Arfem İnş.Met . Taş San. A. Ş ._İş Ortaklığı Firması Bünyesinde ( Kars İli Sarıkamış İlçesi Karakurt Köyü Şantiyesi ) Çalıştırılmak Üzere Bay – B..

Kars | Sarıkamış

FİZİK ÖĞRETMENİ

Amerikan Kültür

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Edirne Keşan temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; FİZİK ÖĞRETMENİ alınacaktır. Ü niversitelerin ilgili b ö l ü mlerind..

Edirne

Tekstil Mühendisi Kardelen İ Ş

Kardelen İ Ş Elbiseleri Sanayi

Fabrikamızda İstihdam Edilmek Üzere;Kalite Denetim Ve İş Takip Konusunda Görevli Olacak ,Sorumluluk Alabilen, DeneyimliTaleplere Uygun Olarak Malın Doğru Üretilmesini ,Hazırlanmasını SağlayacakPlanlam..

Tokat

BAY - BAYAN SATIŞ ELEMANI

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK ODASI MALTEPE MAĞAZAMIZ DA ÇALIŞMAK ÜZERE BAY - BAYAN SATIŞ ELEMANI ARANIYOR. SABAH 9:45 AÇILIŞ AKŞAM 20:15 KAPANIŞMAAŞ + PRİM VERİLECEKTİR. ÇİLEK ODASI MALTEPE ..

İstanbul | Anadolu Yakası | Maltepe

Toplam 527 sayfa ilan mevcut.

❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.