Çorum iş ilanları

Çorum Ahl Park Vardiya Şefi

Kahve Dünyası

2004 yılında Eminönü’nde başlayan hikayesiyle bugün başta Türkiye olmak üzere İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelerde 170’i aşkın mağazası bulunan, Türkiye’nin en sevilen ..

Çorum

Şef Garson

Yeşil Künefe Baklava Katmer

Yeşil Künefe Çorum şubemize Daha önce Şef Garsonluk yapmış, Kişisel bakımına özen gösteren Alanında iddialı Referans verebilecek Maaş+Sigorta+Yemek+Kapanışta eve servis+Primle çalışabilecek Şef Garson..

Çorum | Çorum Merkez

Part Time Satış Danışmanı Çorum Ahl Park

Watsons

Watsons Hakkında Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.000 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşt..

Çorum

Mağaza Satış Temsilcisi Çorum

Loris Parfüm/Okuyucular Kozmetik

LORİS markasıyla parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinen Loris Parfüm, büyüme stratejisine paralel, hem Türkiye hem de dünyada mağaza sayısını her geçen gün arttırmaktadır. AR-GE, üretim v..

Çorum

Tahsildar Şoför - Çorum

Bantaş Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri

İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanu..

Çorum | Merkez

Bayan Pazarlama Satış Elemanı

Alıcılar Tarım

Çorum merkez ilçesinde bulunan firmamızda çalışmak üzere ; Tarım ürünleri satışında görev alacak ve Ön muhasebe işlerini takip edecek, Bayan personel alınacaktır. Aranan Nitelikler * ..

Çorum

İngilizce Öğretmeni Americanlıfe Çorum

American Life Language Institute

AmericanLIFE Dil Okulları Çorum Şubemizde Part-Time ve Full-Time görevlendirilmek üzere İngilizce öğretmeni alımı yapılacaktır. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Avrupa Dil Portfol..

Çorum

Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi Çorum

Turkcell Global Bilgi

Kariyerine Turkcell Global Bilgi’de yön vermek istiyorsan En az Lise, tercihen Önlisans veya Lisans mezunu isen Evden çalışmak benim hayalim; bilgisayarım var, internet altyapım evden çalışmak için u..

Çorum

Home Ofis- Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi/Çorum

Turkcell Global Bilgi

12:00 - 21:00 saatleri arasında müşteriden gelen çağrılardaki taleplerin karşılanarak çözüme kavuşturulması Müşteri memnuniyetinin sağlanarak kaliteli hizmet sunulmas..

Çorum | Merkez

Mermerit Ustası

Karademir Mobilya

Çorum Osmancık'ta bulunan mobilya firmamıza;Mermerit ustası alınacaktır...

Çorum

Doktor (ışyeri Hekimi)

Vizyon Cevre Iş Güvenliği

ÇORUM'DA FALİYET GÖSTEREN CEVRE VE OSGB FİRMAMIZ İÇİN -TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK -İŞYERİ HEKİMLİK BELGESİNE SAHİP -AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN -ÇORUM DA İKAMET EDEBİLECEK BAY -BAYAN İŞ YERİ HEKİMLERİ ALIN..

Çorum | Çorum Merkez

Satış Destek Elemanı Çorum

Team Fores HR

- Hazırlık, MYO veya Lisans öğrencisi, - Çorum da ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, - Ekip..

Çorum

Satış Destek Elemanı Çorum

Team Fores HR

- Hazırlık, MYO veya Lisans öğrencisi, - Çorum da ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, - Ekip..

Çorum

Konfeksiyon Makinecisi

Ahb Tekstil

Buharaevler Mahallesi'ndeki tekstil atölyemize;Tercihen Buharaevler ve civarında oturan,18-30 yaş aralığında​,..

Çorum

Pazarlama Satış Elemanı

Alıcılar Tarım

çorum merkez ilçesinde bulunan firmamızda çalışmak üzere ; tarım ürünleri satışında görev yapacak ve ön muhasebe işlerini takip edecek personel alınacaktır. Aranan Nitelikler * Yüksek Lisans..

Çorum

Alıcılar Tarım

Çorum merkez ilçesinde bulunan firmamızda çalışmak üzere ;Tarım ürünleri satışında görev yapacak ve ön muhasebe işlerini takip edecek personel alınacaktır. Aranan Nitelikler * Yüksek Lisans..

Çorum

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.