Çorlu iş ilanları

Temizlik Personeli

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak Çorlu daki projemiz de değerlendirmek üzere, - enaz 1yil Tecrübeli Bay - 20-45 yaş arası Çorlu da ikamet eden Temizlik personeline ihtiyacımız vardır..

Tekirdağ | Çorlu

Satış Destek Uzmanı

MERCAN TELEFON ULAŞIM ELEKTRONİK İNŞ. TARIM ve HAYVANCILIK SAN .VE TİC.LTD.ŞTİ

Evrak ve belge düzeninin sağlanması; Evrakların günlük olarak sistem girişlerinin yapılması ve arşive iletilmesi Günlük satış ekiplerinin getirdiği işlerin eksiksiz ve doğru o..

Tekirdağ | Çorlu

Paketleme Görevlisi-Çorlu

2005 yılında kurulan, 3000'i aşan çalışan sayısı, 4 bölge müdürlüğü ile tesis yönetimi, temizlik, ofis destek, servis ve ikram hizmetleri konularında sektöründe lider firmalara hizmet sunan Çorlu da b..

Tekirdağ | Çorlu

Resepsiyonist-Ofis Asistanı

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak Tekirdağ-Çorlu'daki projemizde değerlendirmek üzere, -Resepsiyon süreçlerinde aktif rol alacak, -IK süreçlerine destek verebilecek, -Genel Müdür asistanlı..

Tekirdağ | Çorlu

Ön Muhasebe Elemanı

Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Deneyimli , İyi Bir Şekilde Bilgisayar Kullanabilen Aynı Zamanda Ofis Programlarına ve Araç, Gereçlerine Hakim Olan, Ve Bunlarla Birlikte Ofis Temizliğinden..

Tekirdağ | Çorlu

İdari İşler Müdürü

Venüs Kız Apartı

Tekirdağ, Çorlu’da bulunan 20 yatak kapasiteli kız öğrenci yurdunda part-time çalıştırılmak üzere; idari personel alınacaktır. Çalışma Saatleri: Haftanın 6 günü; 09:00-11:00 ve 17:00-19:00 ..

Tekirdağ | Çorlu

Bay Teknik Personeller

Ada 724 Teknoloji İletişim

Tekirdağ Çorlu'da güvenlik ve haberleşme sistemi montajında faaliyet veren firmamıza;Elektrik, elektronik veya bilgisayar bölümü tecrübeli, Askerliğini tamamlamış,Kamera sistemi, alarm sistemi, telefo..

Tekirdağ | Çorlu

Depo Elemanı

Has Gıda Ltd. Şti.

çorluda bulunan gıda firmamıza; askerliğini yapmış, çorluda ikamet eden, paketleme ve depo bölümlerinde yardımcı olarak çalıştırılmak üzere erkek eleman alınacaktır...

Tekirdağ | Çorlu

Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker

Güvenlik Sektöründe lider konumda olan şirketimizin BANKA ŞUBE projelerinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun GÜVENLİK GÖREVLİSİ alınacaktır... ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER ; * SİLAHLI..

Tekirdağ | Çorlu

Yönetici Asistanı

Gümüş Inşaat

* Yönetici Asistanlığı ve İdari İşler konusunda en az 2 yıl tecrübeli olmak. * Kalite Yönetimi standartlarına hakim ve uygulama tecrübesine sahip olmak. * Takım- Ekip ruhuna sahip olmak ve firmayı ben..

Tekirdağ | Çorlu

Temizlik Personeli

Dağ Grup Özel Güvenlik Ve Sosyal Hizmetl

Çorlu'daki fabrikamızda 8 saatlik vardiya düzeninde çalışacak bayan temizlik personelleri alınacaktır.servis ve yemek mevcuttur.asgari ücret +agi ödenecektir..

Tekirdağ | Çorlu

Çağrı Merkezi Misafir Temsilcisi

Referans Group Consulting Office

BÜYÜYORUZ... BU TAKIMDA YÜKSELMENİN SINIRI YOK... Hedef Başarmaksa doğru yerdesiniz... Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olarak, 3500' ün üzerinde çalışanımızla, Balıkesir, Ankara, Hatay,..

Tekirdağ | Çorlu

Cnc Lazer Operatörü

Cezmak Makina

İstediğimiz Özellikler: · Çorluda ikamet ediyor olmak, · Askerlik ile ilişkisi olmayan · Vardiyali sistemde çalışabilecek, · Tercihen metal sektöründe tecrübesi ..

Tekirdağ | Çorlu

Eğitim Danışmanı

Marmara Okulları

-Tercihen eğitim sektöründe satış yapmış -Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti alanında deneyime sahip -Sıcak satış veya satış temsilciliği pozisyonunda görev yapmış -Gelişime açık ve öğrenme azmi ol..

Tekirdağ | Çorlu

İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı

Zaim Grup

İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası olan (A,B,C) *Tercihen Mühendislik Fakültesi Mezunu *İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yeteneğine sahip *Aktif araç kullanabilen, se..

Tekirdağ | Çorlu

Muhasebe Şefi

Smmm Nazif Kaya

TEKİRDAĞ ERGENE OSB BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR TEKSTİL FABRİKASI İÇİN MUHASEBE ŞEFİ ARANMAKTADIR. MUHASEBENİN TÜM SÜREÇLERİNE HAKİM, ÜRETİM BÖLÜMLERİ BAZINDA MALİYET ÇIKARABİLECEK, EKİP YÖNETME ..

Tekirdağ | Çorlu

Atölye Şefi- Kaporta

Çetaş Holding

En az Meslek Lisesi mezunu, Analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı ve sorumluluk sahibi, Disiplinli ve sistemli çalışmayı ilke edinmiş, ..

Tekirdağ | Çorlu

Atölye Şefi- Mekanik

Çetaş Holding

En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen 2 ya da 4 yıllık Üniversitelerin Otomotiv Bölümü Mezunu, Analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yaratı..

Tekirdağ | Çorlu

Özel Güvenlik Görevlisi

Dağ Grup Özel Güvenlik Ve Sosyal Hizmetl

çorlu asb deki fabrika projemiz için bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır.6 gece çalışma 1 gün izin verilecektir...

Tekirdağ | Çorlu

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.