Çilimli iş ilanları

Vasıfsız Personel

Cansu Su Sanayi Nakliyat Ticar

Su Dolum Tesisimizde Su Kolilerinin Paletlenmesi İşinde Görevlendirmek Üzere ;Ağır Yük Kaldırmasıyla İlgili Sağlık Problemi Olmayan,3 Vardiya Halinde Çalışacak,Sigara Kullanmayan,Askerliğini Yapmış,Dü..

Düzce | Çilimli

İmal İşçisi Ttx Turkey Paslanmaz

Ttx Turkey Paslanmaz Çelik Mam

Fabrikamızda Çalıştırılmak Üzere Engelli Personel Alımı Yapılacaktır. Başvurmak İsteyen Adayların İşkurdan İşe Gönderme Formu Alarak Fabrikamıza Şahsen Müracaat Etmesi Gereklidir.Çalışkan, dürüst ve i..

Düzce | Çilimli

Demir Doğramacı Mehmet Koşan

Mehmet Koşan

Fabrikamızda Sürekliis Tisnam Edilmek Üzere Demir Doğramada Usta Olan Arkadaşlarımızı Bizzat Yüzyüze Görüşmeye Gelmeleri Gereklidir.İŞİNDE TECRÜBELİ..

Düzce | Çilimli

Bilgisayar Programcısı Zm Grup Pazarlama

Zm Grup Pazarlama İthalat İhra

Genel NiteliklerÜniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesıgn, Corel Draw, Gibi İlgili Grafik, Katalog Programlarını İyi Derecede Kullanabilen,Sosyal Me..

Düzce | Çilimli

Ahşap Mobilya İmalatçısı Naturel Wood Pazarlama

Naturel Wood Pazarlama İmalat

Üretim Firmamız Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Tecrübeli, Güvenilir, Ahşap/Mobilya İşinden Anlayan, İyi Seviyede Zımpara Yapabilen,Montaj Yapabilen, Freze Makinesi Ve Yatar Daire Kullanabilen Mobilya ..

Düzce | Çilimli

Plastik Doğramacı Pvc Mehmet Koşan

Mehmet Koşan

Pvc Kapı Ve Pencere İmalatı Yapan Firmamızda Uzun Süreli Çalışacak Deneyimli Yahut Deneyimsiz. Sadece İmalatta Calışacak Ekip Arkadaşları Aranıyor.Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Dest..

Düzce | Çilimli

Satış Yönetimi Perakende

Meksa Ağaç Ürünleri

Firmamız Tarafından İmalatı Yapılan Masa, Sehpa, Konsol Vs. Gibi Ürünlerin Satışının Yapılması İçin Üretim Bölümü İle Olan İletişim, İşin Takibi, Hazırlanması Ve Paketlenmesine Yardımcı Olacak İş Arka..

Düzce | Çilimli

Mali Müşavir Mehmet Koşan

Mehmet Koşan

Şirketimizde Sürekli Çalışmak Üzere En Az 5 Yıl Deneyimli Bay / Bayan Arkadaşlar Başvurabilirler.SORUMLULUK SAHİB..

Düzce | Çilimli

Temizlik Görevlisi Ttx Turkey Paslanmaz

Ttx Turkey Paslanmaz Çelik Mam

Fabrikamızda Çalıştırılmak Üzere Engelli Personel Alımı Yapılacaktır. Başvurmak İsteyen Adayların İşkurdan İşe Gönderme Belgesi Alarak Şahsen Müracaat Etmesi Gerekir.işini takip eden, çalışkan ve dürü..

Düzce | Çilimli

İmal İşçisi Ttx Turkey Paslanmaz

Ttx Turkey Paslanmaz Çelik Mam

Fabrikamızda Çalıştırılmak Üzere Üretim Bölümümüzde Çalışacak İmal İşçisi Alınacaktır. Başvurmak İsteyen Adayların İşkurdan İşe Gönderme Formunu Alarak Şahsen Başvuru Yapmaları Gerekmektedir.çalışkan,..

Düzce | Çilimli

Konfeksiyon İşçisi Mais Tekstil Ticaret

Mais Tekstil Ticaret Limited Ş

18-25 Yaş Arası Bayan Deneyimsiz Makinacı Yetiştirilmek Üzere Kadrolu Personel Alımı Yapılacaktır.Servis Güzergahları Merkez Çilimli Gökyaka Beyköy Kalıcı Konutlar18-25 yaş arası bayan deneyimsiz maki..

Düzce | Çilimli

Vasıfsız Eleman Personel Mehmet Koşan

Mehmet Koşan

Pvc Kapı Ve Pencere İmalatı Yapan Firmamıza Yetiştirilmek Üzere Vasıflı Veya Vasıfsız Calışma Arkadaşları Aranıyor.En Az Ücret : 2500 TL (AGİ Dahil Değil)En Çok Ücret : 3000 TLeli matkap tutuyor olams..

Düzce | Çilimli

Plastik Ekstrüzyon Makinesi Mehmet Koşan

Mehmet Koşan

Pvc Lambiri , Pvc Kapı Pencere Profili İmalat Bölümümüze Sert Pvc İle Üretim YapmışExtrüder Makinesi Bilgisi OlanVardiyeli Calışabilecek Ekip Arkadaşları AranıyorSosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ula..

Düzce | Çilimli

Toplam 1 sayfa ilan mevcut.

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.