Çerkezköy iş ilanları

Eğitim Danışmanı

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti

Eğitim Kurumumuz; Eğitim, Sosyal etkinlikler, Kişisel gelişim ve yetenek kursları, Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEB'e bağlı bir resmi kurumdur. Üniversitelerin İlgili Bölüml..

Tekirdağ | Çerkezköy

Satış Temsilcisi

Işık Avm Day Tük Mal. Tic. Ltd Şti.

. Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, · Bireysel çalışma ve iç disiplini sağlama konusunda motivasyonu yüksek,Satış odaklı çalışabilecek, · İstikrarlı satış performan..

Tekirdağ | Çerkezköy

Üretim Elemanı

Hangrup Sosyal Hizmetler A. Ş.

Han Grup bünyesinde Çerkezköy Fabrikalarında tam zamanlı çalışacak; - Erkek - Tercihen Lise mezunu - Askerlik vazifesini tamamlamış veya tecilli - Vardiyalı çalışmaya adapte olabilecek - 45 yaşını aş..

Tekirdağ | Çerkezköy

Cnc Cam Uzmanı

CNC de CAM VE OPERATÖRLÜK YAPABİLEN , BOBCAM VE UG CAM BİLEN TERCİH SEBEBİDİR...

Tekirdağ | Çerkezköy

Özel Güvenlik Görevlisi

KAPAKLI OSB DE BULUNAN FABRİKA PROJEMİZ İÇİN ÖGG KİMLİK KARTI BULUNAN ELEMANLAR ALINACAKTIR. MÜRACAAT: HAYRETTİN ARIKAN 0 545 829 06 40..

Tekirdağ | Çerkezköy

Çocuk Gelişimi Öğretmeni

Renkli Inciler Anaokulu

Ön Lisans Çocuk Gelişimi mezunu enerjik ,çocukları seven, sabırlı, tercihen 2 yıllık tecrübesi olan öğretmen arıyoruz. Şartlara uyan arkadaşların okulumuza fotoğraflı cv ile başvurmaları olunur. tele..

Tekirdağ | Çerkezköy

Kaynak Ustaları ve Makina Mühendisleri

Formkar Metal Endüstri San.Tic.Ltd.Şti

Veliköy'de faaliyet gösteren metal- makina firmamızda çalışacak; Elektrik kaynak ustaları, Gazaltı kaynak ustaları ve Solidworks bilen makina mühendisleri veya makina teknikerleri aranmaktadır...

Tekirdağ | Çerkezköy

Fizik Öğretmeni

Çerkezköy Final Okulları

Çerkezköy Final Okullarında Tam zamanlı çalışacak Tecrübeli Fizik Öğretmenine ihtiyacımız bulunmaktadır...

Tekirdağ | Çerkezköy

Teknik Saha Elemanı

Kartal Grup Güvenlik Sistemleri

Kamera güvenlik sistemleri montajında çalışacak saha elemanları arıyoruz...

Tekirdağ | Çerkezköy

Ofis Sekreteri

Aslı Halı Yıkama

ÇERKEZKÖY VELİKÖYDEKİ OFİSİMİZE BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLEN TELEFONLARA BAKABİLECEK OFİS DÜZENİNİ SAĞLAYACAK PERSONEL ARANMAKTADIR. 2350 MAAŞ+YEMEK +SGK..

Tekirdağ | Çerkezköy

Ofis Sekreteri

Acu Halı Yıkama

Veliköy mahallesine tek vesayit ile gelebilecek, ofis düzenini sağlayabilece,k diksiyonu düzgün, sekreter aranmaktadır. Çalışma saatleri sabah 08:30 ila 18:30 arası cumartesi dahil çalışmaktayız..

Tekirdağ | Çerkezköy

Kalite Kontrol Teknikeri

Biolab Endüstriyel Kimya San. Ve Tic. A. Ş

Kimyasal üretim yapan fabrikamıza kalite kontrolden sorumlu olacak lise, önlisans ve ya üniversite kimya mezunu aramaktayız...

Tekirdağ | Çerkezköy

Işyeri Hekimi

Istanbul Bilge Iş Güvenliği Dan. Ve Müh.

Silivri 1, Çerkezköy'de 1 firma olmak üzere aşağıdaki şartlara sahip yarı zamanlı İşyeri Hekimi aranmaktadır. * İşyeri Hekimliği tecrübesine sahip, * 2 fabrikaya part-time hizmet verecek. (Ayda birer..

Tekirdağ | Çerkezköy

Özel Güvenlik Görevlisi - Çerkezköy

Tüm TÜRKİYE' de Otel, Avm, Site, İş Merkezi, Fabrika, Genel Müdürlük, Liman vb. Projelerde 13.000'i aşan çalışan sayımızda başarıyla hizmet veren firmamızın ÇERKEZKÖY'de hizmet verdiği MAĞAZA projesin..

Tekirdağ | Çerkezköy

Plc Yazılımcı

BUTİK OTOMASYON MAKİNE İMALATI YAPAN FİRMAMIZDA PLC YAZILIM (DELTA, SIEMENS, OMRON VS) YAPABİLEN TECRÜBELİ PERSONEL İHTİYACIMIZ VARDIR . AYNI ZAMANDA KABLOLAMA İŞLEMLERİNE DE VAKIF OLMALI...

Tekirdağ | Çerkezköy

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

Nuras Yönetim Ve Danışmanlık Ltd Şti

Ulaştırma Bakanlığı Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı belgesine sahip İşletmelere Özgü Dokümantasyonu Aylık Düzenli Saha Ziyaretleri TMGD/TMFB Muafiyet Raporunun Hazırlanması ADR/RID Belgelerinin Haz..

Tekirdağ | Çerkezköy

Dış Ticaret Sorumlusu

Ayakkabı İç Tabanı sektöründe üretim yapan, % 50 si Yabancı Sermayeli olan şirketimizin Çerkezköy Merger Ayakkabı (Merkez Şube) ve Çerkezköy Avrupa Serbest Bölgesi’nde yeni açılacak olan şubesi için “..

Tekirdağ | Çerkezköy

Depo Şefi

Ayakkabı İç Tabanı sektöründe üretim yapan, % 50 si Yabancı Sermayeli olan şirketimizin Çerkezköy Merger Ayakkabı (Merkez Şube) ve Çerkezköy Avrupa Serbest Bölgesi’nde yeni açılacak olan şubesi için ..

Tekirdağ | Çerkezköy

Üretim Elemanı

Biolab Endüstriyel Kimya San. Ve Tic. A. Ş

Biolab Endüstriyel Kimya Hakkında Biolab Endüstriyel Kimya 10 yılı aşkın bir süredir İstanbul’daki merkezinde kimya sektöründe faaliyet göstermektedir. Çerkezköy'de bulunan fabrikamız bünyesinde gerç..

Tekirdağ | Çerkezköy

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.