Diş Hekimi Asistanı

Diş Vizyon Ağız Ve Diş Sağlılığı Polikliniği

Diş Hekimi Asistanı Kenan Evren'de bulunan Diş Vizyon Ağız ve Dİş Sağlığı Polikliniğimize;Kadromuzu genişletmek amacıyla,En az 1 yıl deneyimli,Diksiyonu düzgün, güler yüzlü,Vardiyalı çalışma saatlerin..

Adana

Teknik Personel

Ookuma A.Ş.

3 Boyutlu cihazların kullanımı,3 Boyutlu cihazların bakımı ve onarımı,..

İstanbul

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Telenus Çağrı Merkezi

10 yılın verdiği deneyimle yeni iş yerimizde,Müşteri desteği,..

Amasya

Emlak Ofisine Bayan Sekreter

Erenler Emlak

Emlak Ofisine Bayan Sekreter Emlak ofisimize;Telefonlara bakacak,Çay ve ofisin günlük temizlik işlerini yapacak,Bilgisayar kullanabilen,Avcılar'da ikamet eden,Bayan Sekreter alınacaktır.Çalışma saatle..

İstanbul

Muhasebe Sorumlusu

Alp Tıbbi Cihazlar Satış Ve Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız 2012 yılında ALP TIBBİ CİHAZLAR SATIŞ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ olarak faaliyete başlamıştır.Hastanelerin yoğun bakım bölümleri ile acil servislerinde ​​Ticaret Meslek Lisesi Mezunu veya Ü..

Ankara

Muhasebe Elemanı

Gürbüz Matbaacılık

Ön muhasebe bilgisi olan muhasebe programlarına hakim personel arıyoruz.  Firmamızda muhasebe bölümünde çalışacak,Microsoft Excel ve Logo programlarını kullanabilen,Muhasebe bilgisi olan,Cari hesapla..

İstanbul

Resepsiyonist

Çentur Turizm

Çentur Turizm firmasının aktif ilanlarına veya diğer Resepsiyonist ilanlarına göz atabilirsiniz.Çentur Turizm Resepsiyonist ilanı için başvuru süresi dolmuştur. Diğer Resepsiyonist ilanlarını inceleye..

İzmir | Menderes

Yönetici Asistan

Özgür Danışmanlık

Özgür Danışmanlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Yönetici Asistan ilanlarına göz atabilirsiniz.Özgür Danışmanlık Yönetici Asistan ilanı için başvuru süresi dolmuştur. Diğer Yönetici Asistan il..

İstanbul | Avrupa Yakası | Bakırköy

Yaşlı Bakım Elemanı (Beykoz)

Simge Danışmanlık

İŞ ARAYANLARDAN KOMİSYON ÜCRETİ ALINMAZ. SADECE İŞ VERENLERDEN DANIŞMANLIK BEDELİ OLARAK TAM MAAŞ KOMİSYON ÜCRETİ ALINIR.< WHATSAPP'TAN BİLGİLERİNİZİ ATIN, ARADIĞIMIZ KRİTERLERE UYGUN İSENİZ SİZİ ARAY..

İstanbul

Fizyoterapist

Simge Danışmanlık

Danışmanlığını yapmış olduğumuz, Başakşehir'de yaşamakta olan 42 yaşındaki felç hastası bir Bey için Yatılı Fizyoterapist arayışımız bulunmaktadır...

İstanbul

Çocuk Bakıcısı

Simge Danışmanlık

Danışmanlığını yapmış olduğumuz Akasya Göl Kule'de yaşamakta olan bir ailenin yanında 'Gündüzlü' olarak çalışmak üzere Çocuk Bakıcısı Temizlik ve yemek işleriyle de ilgilenecek,Çocuk bakımından soruml..

İstanbul

Yaşlı Bakım Elemanı

Simge Danışmanlık

Danışmanlığını yapmış olduğumuz Avcılar'da yaşamakta olan 90 yaşındaki hasta ve felçi Bayanın bakım işlerinden sorumlu olacak Yaşlı Bakım  Elemanı arayışımız bulun 25-45 yaş arası,Avcılar'a ulaşım sor..

İstanbul

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Platin Endüstri Kalıp

Platin Endüstri Kalıp firmasının aktif ilanlarına veya diğer Cnc İşleme Merkezi Operatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.Platin Endüstri Kalıp Cnc İşleme Merkezi Operatörü ilanı için başvuru süresi dolm..

İstanbul | Avrupa Yakası | Başakşehir

Tekstil Pazarlama Bölüm Sorumlusu

İbrahim Yıldız Tekstil

İbrahim Yıldız Tekstil firmasının aktif ilanlarına veya diğer Tekstil Pazarlama Bölüm Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.İbrahim Yıldız Tekstil Tekstil Pazarlama Bölüm Sorumlusu ilanı için başvuru..

Denizli | Merkez

Yatılı Yaşlı Bakım Elemanı (Pendik)

Simge Danışmanlık

İŞ ARAYANLARDAN KOMİSYON ÜCRETİ ALINMAZ. SADECE İŞ VERENLERDEN DANIŞMANLIK BEDELİ OLARAK TAM MAAŞ KOMİSYON ÜCRETİ ALINIR.< WHATSAPP'TAN BİLGİLERİNİZİ ATIN, ARADIĞIMIZ KRİTERLERE UYGUN İSENİZ SİZİ ARAY..

İstanbul

Çocuk Bakıcısı

Simge Danışmanlık

Danışmanlığını yapmış olduğumuz Bahçelievler'de yaşamakta olan bir ailenin küçük çocuğunun bakım işlerinden sorumlu olacak Çocuk Bakıcısı aray Çocukları seven,25-45 yaş arası,Bahçelievler'e ulaşım sor..

İstanbul

Diş Hekimi

ÖZEL ANTALYA TIP MERKEZİ

Özel Antalya Cerrahi Tıp Merkezinde Görevlendirilmek Üzere Diş Hekimi aranmaktadır. Başvurular şahsen 1 fotoğraf ile yapılacaktır. Çaybaşı Mah. Ali Çetinkaya Cad. No:156 M..

Özel Güvenlik Personeli / Bay - Çayırova - Restaurant

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Personeli / Bay - Çayırova - Restaurant ilanlarına göz atabilirsiniz.Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri Özel ..

Kocaeli | Çayırova

Satış Elemanı

Nüve Tekstil

Ev tekstili firmasıyız.  Satış için internet, bilgisayar, instagram konularını da takip edecek,Döşemelik, perdelik, kumaş mağazasına personel aranmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz...

İstanbul

Toplam 160 sayfa ilan mevcut.